הכירו את השינניות

We are passionate about your smile

אביבה רוזמן

שיננית

אביבה הוסמכה כשיננית בשנת 1998, ועבדה במשך שנים רבות עם מומחה לרפואת שיניים לילדים. היא בעלת מגע ייחודי ועדין, בעיקר עם ילדים ומבוגרים בעלי חרדות. אביבה תמיד שמחה להדריך כיצד לשמור על חיוך בריא ולענות לכל שאלה הקשורה בבריאות הפה. אביבה נשואה ולה שני ילדים. 

רותי אזולאי

שיננית

רותי עובדת כשיננית באזור השרון מאז הוסמכה בשנת 1993. כמו כן, הוסמכה רותי כמומחית לטיפול במחלות חניכיים ועובדת בו זמנית אצל פריודונט- מומחה לחניכיים ברעננה. רותי מעניקה ניקוי שיניים יסודי וייעוץ לשמירה על היגיינת הפה בעדינות ובמסירות. רותי מתגוררת בהרצליה עם בתה. 

מירי צ'רכי

שיננית

שיננית מוסמכת בוגרת מסלול שינניות באוניברסיטת תל אביב.

מירי התחילה את מסלולה כסייעת בצבא וצברה ידע רב בתחומי כירורגיה, פדודונטיה, אדודונטיה, אורתודונטיה, שיקום הפה, אסתטיקה ורפואת הפה.

מירי בעלת קישורים חברתיים גבוהים ואהובה על כל המטופלים, מאמינה ששמירה על היגיינת פה היא דרך חיים שנעשית בשיתוף פעולה מלא עם המטופל. 

נטלי ניקול ריי

שיננית

ניקול הינה המצטרפת הכי חדשה לצוות פרל דנטל ותוך זמן קצר תפסה מעמד של חברה חיונית בצוות. נטלי סיימה את בית הספר לרפואת שיניים באוניברסיטת תל אביב כמצטיינת כיתתה והיא מעניקה למטופליה מגע של מקצועיות ועדינות. נטלי עלתה לישראל בשנת 2001 ומתגוררת בנתניה.