רפואת שיניים קוסמטית

רפואת שיניים היא הרבה יותר מאשר רק שיניים בריאות. היא גם יכולה להעניק לנו הרגשה נהדרת ומראה נפלא וסיבה להראות את החיוך היפהפה שלנו.

בנוסף למראה הכללי שלכם, מראה השיניים והחיוך שלכם חשוב מאוד לביטחון העצמי שלכם ולהצלחותכם בכל תחומי החיים.

אנחנו מאמינים שבכל טיפול שיניים יש להשיג תוצאות אסתטיות, בין אם רק משמרים את החיוך הנוכחי שלכם ובין אם משנים אותו לטובה. ניתן לתקן שיניים לא ישרות, מוכתמות, עקומות או סדוקות או רווחים בחיוך שלכם במגוון טכניקות וטיפולים אסתטיים.

  • שחזור באמצעות סתימות לבנות (bonding) יכול לשנות שיניים מעוותות או חופפות באופן מיידי בצורה טבעית ביותר עד למצב שיהיה קשה להבחין בין שיניים משוחזרות לטבעיות.
  • גם כאשר זקוקים לכתרים, גשרים או שתלים אנחנו בפרל דנטל יודעים עד כמה חשוב שהכתרים יראו טבעיים. השיטות של חרסינה על גבי מתכת לרוב משאירים מראה מט וחסר ברק ולפעמים פס כהה בחיבור שבין השן לחניכיים. הכתרים הקראמיים האל-מתכתיים העשויים מזירקוניה ובעזרת טכנולוגית עיצוב בעזרת מחשב (CAD-CAM) מבטיחים מראה טבעי ויפה יותר.
  • ציפויי חרסינה נראים טבעיים להפליא ועמידים לאורך שנים. הציפוי עשוי מחומרים דקים במיוחד ומיוצרים כך שמתלבשים על חזית השן. הם מהווים פתרון מעולה לשיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות או עקומות ללא צורך בכתרים.
  • הלבנת שיניים היא דרך יעילה, בטוחה ושמרנית ובכך, ללא כאב, ניתן להעניק לשיניים ברק ובהירות הנותנים מראה צעיר יותר, הרגשה טובה וסיפוק גדול.

ישנם מגוון רחב של טכניקות, ופתרונות רבים לשיפור או תיקון מראה השיניים, לרוב זה נעשה בביקור אחד או שניים – ללא כאבים. התוצאה היא מיידית ולטווח של שנים רבות והסיפוק שבחיוך שווה הכל !

הקליקו כאן כדי לעבור לגלריית החיוכים שם מספר דוגמאות לרפואת השיניים האסתטית שנעשתה במרפאותינו.

 

Open chat
1
Chat with us here!
Hi!
How can we help you?