בפרל דנטל רעננה אנו מציעים טיפול אורתודונטי ליישור שיניים.

אורתודנטיה הינה תורת הזזת השיניים על מנת ליישרם, ובין אם אתה מבוגר שלעולם לא עבר יישור שיניים או שכן עבר יישור ושינייך שוב זזו, או שילדך הגיע לגיל שאפשר להתחיל לטפל, אנו משתמשים בטכניקות המודרניות המתקדמות ביותר להתאמת שיטת הטיפול המתאימה לך ביותר.

לרוב האנשים, היתרון הברור של יישור שיניים הוא חיוך מהמם. אין כל ספק ששיניים ישרות הינן יפות. חיוך יפה מוביל לביטחון עצמי משופר ומהווה סימן כללי ליופי ובריאות.

אך חיוך יפה הוא באמת יותר בריא. קל יותר לנקות שיניים ישרות ולהרחיק פלאק מסוכן הגורם לעששת ומחלת חניכיים. שיניים ולסתות ישרות מאפשרות תפקוד אופטימלי והפחתה ניכרת של שחיקת השיניים וגם הפחתת הלחץ והמתח במפרק הלסת.

להלן שטכנולוגיות האורתודנטיות המוצעים בפרל דנטל:

Clear Aligners

בעזרת סדים שקופים המותאמים לך אישית אנו יכולים ליישר את שינייך. שיטה זו מתאימה במיוחד לתיקונים קלים של שיניים שחורגים מקשת השיניים או לשן בודדת שתמיד בלטה במקצת. הסדים הינם כמעת בלתי נראים, הטיפול הינו ללא כאב, עלותו נמוכה יחסית והטיפול והתוצאות הרצויות מושגות לפעמים לאחר רק 3 חודשים טיפול. ליותר פרטים – לחץ כאן.
הקליקו כאן להמשך קריאה

SmartClip Self-Ligating Braces

גשר קבוע ללא גומיות. גשר זה פועל במהירות, הינו יותר נוח וקל יותר לניקוי. בשיטה זו יהיו לך פחות ביקורים במרפאה וזמן השלמת הטיפול הינו 4-6 חודשים. ליותר פרטים – לחץ כאן.
הקליקו כאן להמשך קריאה

Clear Fixed Braces

קוביות וחוטים לבנים שכמעט בלתי נראים – פתרון אסטטי לגשר קבוע שנבחר בזמנו על ידי השחקן טום קרוז.
הקליקו כאן להמשך קריאה

Lingual braces Incognito™ Braces

סוג זה של גשר שונה מהסוגים אחרים בכך שהוא מודבק לחל הפנימי של השיננם ובכל הופך אותם לבלתי נראים לחלוטים. שיטה זו מתאימה לאנשים שברצונם ליישר את שיניהם אך אינם מעוניינים לפגוע במראה החיצוני בזמן הטיפול.
הקליקו כאן להמשך קריאה

 

Open chat
1
Chat with us here!
Hi!
How can we help you?